تجهیزات آشپزخانه صنعتی استیل من

کابینت دیواری استیل

فهرست مطالب

کابینت دیواری استیل

کابینت دیواری استیل از تجهیزات بسیار پرکاربرد آشپزخانه های صنعتی است که در دسته بندی تجهیزات انبار قرار می گیرد. در همه آشپزخانه های صنعتی از جمله آشپزخانه های رستوران، فست فودی و حتی کافی شاپ ها این تجهیز لازم و ضروری است. در این مقاله قصد داریم شما را با کابینت دیواری استیل تولید شده در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من آشنا نماییم و مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار دهیم.

09937111899 نعمتی

برای سفارش تماس بگیرید

ساختار کابینت دیواری

کابینت دیواری استیل در قسمت فوقانی خود دارای دو عدد درب است که می تواند به صورت لولایی یا کشویی طراحی شود. قسمت پایین این محصول آبچکان است که محل مناسبی برای تعبیه بشقاب، لیوان و سایر ظروف شسته شده است.

 

ابعاد

همانند سایر محصولات استیل من این محصول نیز دارای ابعاد استاندارد بود و عرض 30 سانتی متری و ارتفاع 60 سانتی متری ابعاد استاندارد است برای طول نیز این محصول می تواند بین 1 تا 2 متر طراحی شود.

طول سفارشی
ارتفاع 90 سانتی متر
عرض 65 سانتی متر

 

جنس

کابینت دیواری استیل مانند سایر تجهیزات تولید شده در تیم استیل من از جنس ورق های استیل ضد خش است. ورق های 430 ضدخش خشدار که احتمالا معرف حضور هست. این محصول قابل تولید با ورق های 304 ضد زنگ نیز هست که بنا به خواسته شما مشتری عزیز تولید می شود.

 

نحوه سفارش

برای سفارش کافی است با شماره  09937111899 تماس بگیرید ( برای تماس کافی است یک بار شماره را لمس کنید). و نیز می توانید از قسمت تماس با ما شماره تماس خود را وارد نمایید تا تیم پشتیبانی استیل من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

ارسال به سراسر ایران

برای راحتی شما مشتریان گرامی کلیه تجهیزات تولید شده در تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من از طریق باربری به سراسر ایران ارسال می شوند. برای دریافت محصول خود تنها کافی است با ما تماس بگیرید.