تجهیزات آشپزخانه صنعتی استیل من

اجاق چهار شعله خطی

فهرست مطالب

اجاق چهار شعله خطی

اجاق ها جزو تجهیزات حرارتی بوده و از تجهیزات اجتناب ناپذیر و بسیار ضروری هر آشپزخانه صنعتی از جمله رستوران، فست فودی، کیترینگ و سلف های دانشگاه به شمار می رود. اجاق چهار شعله خطی یکی از انواع اجاق ها هست که  بسیار کاربردی است و استفاده های بسیاری دارد. در این مقاله شما را با این  محصول پر کاربرد آشنا می نماییم.

 

09937111899 نعمتی

برای سفارش تماس بگیرید

 

طراحی

اجاق چهار شعله صنعتی همانطور که از نام آن پیداست درای چهار شعله است که در یک ردیف قرار گرفته اند. فاصله شعله با یکدیگر یکسان بوده و کاملا منظم چیده شده اند. در زیر این شعله ها یک سینی آبریز قابل جدا شدن تعبیه شده است که در صورت سر ریز شدن غذا به آن ریخته می شود و از کثیف شدن محیط آشپزخانه شما جلوگیری می شود. این سینی را شما می توانید بعدا جدا کرده و بعد از شستشو در جای خود قرار دهید. چدنی که بر روی شعله ها قرار می گید به صورت چدن لعاب دار است. برای استحکام بیشتر از یک طبقه پاتروکی برای این محصول استفاده شده است. پاتروکی عبارت است از یک طبقه با ارتفاع 10 سانتی متر از زمین که از پروفیل های 20 در 20 ساخته می شود. شما مشتری عزیز می توانید یک طبقه از ورق های استیل داشته باشید. تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من آماده طراحی و تولید محصولات بسته به نیاز شما مشتری عزیز است.

اجاق خطی | تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من

اجاق گاز صنعتی 4 شعله

این اجاق ها در ابعاد مختلف تولید می شوند. اجاق گاز صنعتی 4 شعله دارای چهار شعله است که به صورت ردیفی کنار هم دیگر قرار می گیرند. بسته به نیاز مشتری فاصله بین شعله ها می تواند زیاد یا کم باشد.

 

ابعاد  اجاق صنعتی

اجاق چهار شعله صنعتی در ابعاد های استاندارد قابل تولید است. این ابعاد به صورت 190 سانتی متر طول 65 سانتی متر عرض و ارتفاع استاندارد 90 سانتی متری است. شعله ها در ابعاد 25 * 25 سانتی متر است. پروفیل های استفاده شده برای این محصول دارای ابعاد 40 * 40 میلی متر است.

طول 190 سانتی متر
ارتفاع 90 سانتی متر
عرض 65 سانتی متر

 

جنس اجاق چهار شعله خطی

رویه اجاق گاز صنعتی چهار شعله از ورق های استیل ضد زنگ 304 نگیر تولید می شود. بسته به نیاز شما مشتری عزیز از محصول قابل تولید با ورق های استیل 430 ضد خش نیز است. پایه های این محصول از پروفیل های استیل است.

 

نحوه سفارش

برای سفارش کافی است با شماره  09937111899 تماس بگیرید ( برای تماس کافی است یک بار شماره را لمس کنید). و نیز می توانید از قسمت تماس با ما شماره تماس خود را وارد نمایید تا تیم پشتیبانی استیل من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

 

ارسال به سراسر ایران

برای راحتی شما مشتریان گرامی کلیه تجهیزات تولید شده در تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من از طریق باربری به سراسر ایران ارسال می شوند. برای دریافت محصول خود تنها کافی است با ما تماس بگیرید.